Make your own free website on Tripod.com
 
Rezultati kluba
 
Međunarodna takmičenja

1985. Prvenstvo Balkana K-2 500 m - 1. mesto - Miroslav Aleksić - Jovan Đolić
1985. Prvenstvo Balkana K-2 1000 m - 1. mesto - Miroslav Aleksić - Jovan Đolić
2006. Prvenstvo sveta - Segedin - K-4 200 m - 1. mesto - Milan Đenadić - Ognjen Filipović - Dragan Zorić - Bora Sibinkić

Seniorski prvaci države

1978. štafeta 4x500 m. Aleksić Velimir - Stanišić Predrag - Jović Slobodan - Kojić Ljubiša
1982. K-1 1000 m Aleksić Miroslav
1983. K-2 500 m Aleksić Miroslav - Isaković Ivan
1988. K-2 500 m Aleksić Miroslav - Petrović Marko
1988. K-2 1000 m Aleksić Miroslav - Petrović Marko
1988. K-2 maraton 42 km Aleksić Miroslav - Petrović Marko
1990. K-2 10 000 m Perišić Goran - Petrović Marko
1992. K-1 maraton 42 km Petrović Marko
1992. K-2 1000 m Zarić Branko - Petrović Marko
1994. K-2 maraton Sakić Jasmina - Đenadić Aleksandra
1997. K-2 200 m Đenadić Milan - Petrović Marko
2003. K-1 500 m Šoti Jožef
2003. K-1 1000 m Šoti Jožef
2003. K-1 1000 m Igor Kovačić
2003. K-2 1000 m Šoti Jožef - Igor Kovačić
2003. K-4 1000 m Šoti Jožef - Igor Kovačić - Željko Ilić - Dušan Stanojević
2004. K-1 1000 m Igor Kovačić
2004. K-1 500 m Šoti Jožef
2004. K-1 1000 m Šoti Jožef
2004. K-2 1000 m Željko Ilić - Dušan Stanojević
2005. K-2 1000 m Željko Ilić - Jožef Šoti
2005. K-4 1000 m Željko Ilić - Dušan Stanojević - Stevan Lazarević - Uroš Pavlović
2005. K-4 500 m Željko Ilić - Dušan Stanojević - Šoti Jožef - Milan Đenadić
2006. K-1 500 m Jožef Šoti
2006. K-2 1000 m Željko Ilić - Dušan Stanojević
2006. K-2 200 m Željko Ilić - Milan Đenadić
2006. K-4 500 m Željko Ilić - Dušan Stanojević - Šoti Jožef - Milan Đenadić
2006. K-4 200 m Željko Ilić - Dušan Stanojević - Šoti Jožef - Milan Đenadić

Juniorski prvaci države

1979. K-1 500 m Pavlović Miloš
1979. K-2 5000 m Torbić Đuro - Pavlović Miloš
1980. K-2 500 m Torbić Đuro - Isaković Ivan
1982. K-1 500 m Aleksić Miroslav
1982. K-1 1000 m Aleksić Miroslav
1985. K-2 500 m Lazarević Dejan - Savić Aleksandar
1985. K-2 1000 m Lazarević Dejan - Savić Aleksandar
1987. C-1 500 m Nikolić Danilo
2000. K-4 500 m Glavašević Mladen - Đupovac Milan --Damjanović Vladimir - Ferino Mario
2002. K-4 500 m Damjanović Vladimir - Ilić Željko -Knežević Ivan - Stanojević Dušan
2003. K-1 500 m Vujanić Vladimir
2003. K-1 1000 m Vujanić Vladimir
2003. K-1 500 m Željko Ilić
2003. K-1 1000 m Željko Ilić
2003. K-2 500 m Željko Ilić - Ivan Knežević

Kadetski prvaci države

1977. K-1 300 m Torbić Đuro
1981. K-1 300 m Aleksić Miroslav
1981. K-2 300 m Aleksić Miroslav - Petrović Marko
1982. K-1 300 m Petrović Marko
2000. K-2 200 m Damjanović Vladimir - Ferino Mario
2000. K-2 500 m Damjanović Vladimir - Ferino Mario
2001. K-2 200 m Ilić Željko - Knežević Ivan
2004. K-2 500 m Stevan Lazarević - Vladimir Pantelić
2004. K-4 500 m Stevan Lazarević - Vladimir Pantelić - Uroš Pavlović - Radovan Tajsić

Pionirski prvaci države

1993. K-4 500 m Maksimović Tanja - Krajić Katarina --Milovanović Milanka - Tadić Jelena
2006. K-1 500 m Aleksandar Aleksić

Ekipni prvaci države

30. aprila 2003. Pojedinačno prvenstvo Srbije i Crne Gore NAJBOLJA EKIPA
27-28.09.2003. Ekipno prvenstvo SCG EKIPNI PRVAK U SENIORSKOJ KONKURENCIJI
10-12.09.2004. Ekipno prvenstvo SCG EKIPNI PRVAK U SENIORSKOJ KONKURENCIJI

foto

foto

 

• Kajak klub "Zorka Color" Šabac • Savska bb. • tel/fax: 0 15 344 791 • www.kkzorkacolor.org.yu •  
  MAD